Biuro Obrotu Nieruchomościami Imperial House Real Estate

To zespół doświadczonych osób, wykwalifikowanych specjalistów działający od 2006 roku, znakomicie znających aktualne tendencje i prognozy na rynku nieruchomości, rozumiejących potrzeby klienta, nieustannie uzupełniających swoją wiedzę i kwalifikacje.

Posiadamy niezbędne certyfikaty i uprawnienia w pośrednictwie obrotu nieruchomościami: licencję Polskiej Federeacji Rynku Nieruchomości nr 21779,  ubezpieczenie w zakresie odpowiedzialności cywilnej na podstawie Generalnej Umowy Grupowego Ubezpieczenia zawartej przez Polską Federację Rynku Nieruchomości w Warta S.A.

Przykładamy ogromną wagę do jakości świadczonych usług pracując na najwyższy i najlepszy wizerunek Naszej firmy na rynku nieruchomości.

Zakres naszej oferty jest bardzo szeroki. Staramy się obsługiwać klienta na najwyższym poziomie jego zadowolenia profesjonalnie pośrednicząc przy przeprowadzaniu transakcji kupna, sprzedaży, najmu czy wynajmu nieruchomości jak i znalezieniu dla niego odpowiedniej formy finansowania w zakresie kredytów hipotecznych współpracując z odpowiednimi bankami.

Istotnym aspektem jest współpraca z szerokim gronem fachowców z różnych dziedzin – Współpracujemy z profesjonalnymi  Kancelariami Notarialnymi i Adwokackimi, Rzeczoznawcami  majątkowymi i budowlanymi, kierownikami  budowy ,Inspektorami nadzoru budowlanego, geodetami, geologami, architektami, projektantami wnętrz, firmami budowlanymi, bankami.

Nasze działania w rynku nieruchomości to także inwestycje deweloperskie.

Potrafimy stworzyć od podstaw dla naszego inwestora pełny biznes plan weryfikując ich zamierzenia i wskazując możliwości  zainwestowania  środków na dzisiejszym rynku nieruchomości oceniając ryzyko czasowe i przewidywalne zyski. Współpracując ze specjalistami i instytucjami w wyborze najkorzystniejszego dla nich sposobu pomnażania pieniędzy,  oceniając realne czynniki  na rynku nieruchomości, uzyskujemy  duże zadowolenia osób z nami współpracującymi i nas samych.

Dziś możemy pochwalić się wieloma realizacjami, które zakończyły się sukcesem.

Gdy już raz Państwo do nas traficie zostaniecie z nami na zawsze.
A my zawsze będziemy dbać o Państwa bezpieczeństwo w każdej następnej transakcji.

Zapraszamy do współpracy