DĄBROWA Nowoczesny i przytulny.

Jedyny taki dom na rynku. 1 359 000 PLN· Dom (Sprzedaż)

Opis

OPIS

Drodzy Państwo

Zapraszam do zapoznania się z propozycją sprzedaży domu w zabudowie wolnostojącej w stanie do zamieszkania.

POŁOŻENIE NIERUCHOMOŚCI:

Nieruchomość położona na terenie Gminy Dopiewo , przy granicy z Poznaniem w miejscowości DĄBROWA.

Na miejscu znajdziecie Państwo pełny dostęp do infrastruktury: żłobki, przedszkola, nowoczesne szkoły podstawowe, także opieka medyczna, apteki, banki, restauracje, markety, , fitness, basen , kluby sportowe (piłka nożna, koszykówka)

NAJBLIŻSZE OTOCZENIE:

To zabudowa jednorodzinna, nowego typu, miejsce bardzo spokojne bezpieczne.

Blisko do obwodnicy, która znacznie ułatwia nam dostęp do wielu miejsc i miejscowości w Poznaniu i okolicach.

W pobliżu także tereny zielone, spacerowe.

Dojazd drogą asfaltową i utwardzoną gruntową

Komunikacja miejska autobus i PKP.

OPIS TECHNICZNY NIERUCHOMOŚCI:

Właściciele domu jak widać na zdjęciach to perfekcjoniści dlatego dom naprawdę  jest doskonale zbudowany i utrzymany w bardzo dobrym stanie.

Dom został wykonany wg indywidualnego projektu, który został przygotowany na zamówienie. Podczas projektowania uwagę skupiono na funkcjonalności pomieszczeń oraz wykorzystania walorów działki (ekspozycja ogrodu południowo-zachodnia)

Materiały użyte do budowy są najwyższej jakości , zwracając mocno uwagę na czynniki energetyczne, dlatego zainteresowanym wysyłam załącznik techniczny na życzenie i zapraszamy na spotkanie celem omówienia tych wartości.

Powierzchnia domu to ok. 238 m2

PARTER: wiatrołap, pomieszczenie gospodarcze ( kotłownia), garaż, ( dwa auta), hol główny, ,  łazienka , gabinet z tarasem i widokiem na ogród, , kierując się dużym przestronnym korytarzem trafiamy do jadalni z dużymi przeszkleniami która zgrabnie łączy się z częścią kuchenną i tutaj  także widzimy zieleń. Obok kuchni znajduje się spiżarnia, której poziom podłogi obniżono o 60 cm, aby uzyskać niższą temperaturę  tego pomieszczenia Sercem domu jest przestronny i bardzo słoneczny salon z oryginalnym kominkiem i wyjściem na drugi taras gdzie możemy spędzać letnie popołudnia z rodziną.

 

PIĘTRO : korytarz główny , łazienka z wanną i prysznicem oraz pralnią , / sypialnia /  gabinet ( obecnie duża garderoba), sypialnia rodziców ,  dwa pokoje dla dzieci oddzielone kolejnym korytarzem w którym można zbudować dodatkowa szafę

Wnętrze jest przestrzenne i słoneczne (duże przeszklenia), wysokość pomieszczeń około 2,70 m, rozmieszczenie pomieszczeń wręcz idealne zapewnia dużą intymność na piętrze dla domowników oraz duże możliwości spędzania wspólnego czasu z rodziną w części dziennej.

Rzuty domu wysyłamy na życzenie osobom zainteresowanym.

Działka o powierzchni 889 m2 w pełni zagospodarowana w bogatą i różnorodną zieleń, sprawia że na ogrodzie nie czujemy obecności sąsiadów .

Ważny jest fakt że wokół są głównie duże domy wolnostojące na dużych działkach oraz  zieleń,  Położenie domu  na końcu „ślepej” ulicy zapewnia niewielki ruch samochodowy oraz ciszę.

Drodzy Państwo , zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją domu dla rodziny , domu o idealnym układzie pomieszczeń z reprezentatywnym wyglądem i w znakomitym położeniu , gwarantujemy pełne zadowolenie z prezentacji.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ

Więcej szczegółowych informacji udzielamy na spotkaniu w biurze lub przy prezentacji nieruchomości. Tel 512 427 857 biuro@imperialhouse.pl

 

 

 

 

Cechy obiektu

  • Komunikacja publiczna:

    Autobus i PKP

Opiekun oferty

IMPERIAL HOUSE Real Estate

512 427 857

Kontakt

Wiadomość została wysłana.