49,2 ha w całości w okolicy Międzychodu

3 100 000 PLN· Działka (Rynek wtórny)

Opis

Przedmiotem sprzedaży jest kompleks działek, złożony z 4 działek i domu mieszkalnego wraz z zabudowaniami i basenem oddanymi do użytkowania w 2005 roku. Całość o łącznej powierzchni 49,29 ha o różnym przeznaczeniu w rejestrze gruntów.

SPRZEDAŻ TYLKO W CAŁOŚCI!!

Na terenie gminy znajdują się ośrodki wczasowe, pola biwakowe i gospodarstwa agroturystyczne, które z roku na rok polepszają swoją infrastrukturę.

Nieruchomości położone są w kompleksie działek rolnych oraz pojedynczej zabudowy mieszkaniowej – siedliskowej, stanowią całość gospodarczą. W studium przeznaczone pod tereny rolne, leśne, użytków zielonych i zadrzewieni, ogrodów działkowych oraz  pod tereny zabudowy zagrodowej.

Do domu podłączone prąd, szambo i studnia głębinowa.

Gmina Pszczew  w której położona jest nieruchomość znajduje się w środkowo-wschodniej części województwa lubuskiego, w odległości 15 km na wschód od Międzyrzecza. W skład Gminy Pszczew wchodzi 12 sołectw: Stołuń, Świechocin, Zielomyśl, Szarcz, Stoki, Policko, Pszczew, Nowe Gorzycko, Rańsko, Borowy Młyn, Silna oraz Janowo. Usytuowanie gminy w malowniczej rynnie jeziornej, otoczonej niewielkimi pagórkami, wśród terenów leśnych stwarza wyjątkowe warunki do rozwoju turystyki, szczególnie w obszarze Pszczewskiego Parku Krajobrazowego.

Czyste jeziora, przepiękne lasy, rzadkie okazy roślin i zwierząt to doskonałe warunki do wypoczynku. Utworzony w 1986 roku Pszczewski Park Krajobrazowy określa podstawy prawne do tego, aby bogactwa te zachowały się w niezmienionym stanie dla przyszłych pokoleń.

Zapraszamy na prezentację nieruchomości tel. 662-006-590 nr lic 21779

 

    Opiekun oferty

    Kontakt

    Wiadomość została wysłana.