700 m od plaży

195 000 PLN· Działka

Opis

Imperialhouse ma przyjemność zaprezentować Państwu propozycję sprzedaży działki nad morzem.

DZIAŁKA
Nieruchomość, położona w Darłowie przy ul. Lotników Morskich Gmina Darłowo powiat Sławieński województwo Zachodniopomorskie.
Powierzchnia wynosi 1000 m2 (udział w działce wynoszącej 3000 m2 – załączony projekt podziału w załączniku. Omawiany udział jest oznaczony literą A). Działka ma pośredni dostęp do drogi publicznej, poprzez służebność opisaną w Księdze Wieczystej.

Przedmiotowa nieruchomość oznaczona jest w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako tereny polderów łąkowych symbol: 75 RZ

NAJBLIŻSZE OTOCZENIE

Działka usytuowana jest na uboczu miejscowości, co sprawia że w najbliższym otoczeniu doświadczymy ciszę i spokój. 700 m w lini prostej do plaży.

SERDECZNIE ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ

Szczegółowych informacji dotyczących nieruchomości udzielam na spotkaniu w biurze, lub przy prezentacji nieruchomości. Pragnę poinformować, że jestem do Państwa dyspozycji, jednakże w dobie pandemii wdrożyłem nadzwyczajne środki ostrożności aby bezpiecznie przeprowadzić transakcje kupna/sprzedaży.

Przeprowadzam formalności oraz prezentacje nieruchomości całkowicie on-line(jeśli jest tak konieczność).
Dodam, że jestem z Państwem przy każdym etapie transakcji.

Cechuje nas miła i sprawna współpraca

Nasze biuro Imperialhouse gwarantuje bezpieczeństwo transakcji, kompleksową oraz profesjonalną obsługę kredytową i notarialną.

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

W razie jakichkolwiek pytań, serdecznie zapraszam do kontaktu 502 602 295

    Opiekun oferty

    Kontakt

    Wiadomość została wysłana.