Urokliwa posiadłość w Świeciu koło Brodnicy

990 000 PLN· Dom (Rynek wtórny)

Opis

Drodzy Państwo

Zapraszam do zapoznania się z propozycją sprzedaży nietuzinkowego domu wolnostojącego w Świeciu koło Brodnicy w stanie do zamieszkania.

POŁOŻENIE NIERUCHOMOŚCI:

Nieruchomość położona w Świeciu koło Brodnicy wśród malowniczych terenów, na skraju mazur. Dookoła wiele jezior dla pasjonatów sportów wodnych, aktywnego wypoczynku oraz ludzi ceniących sobie spokój.

NAJBLIŻSZE OTOCZENIE:

To zabudowa jednorodzinna, miejsce bardzo spokojne i bezpieczne..

W pobliżu wiele terenów zielonych i spacerowych.

Dojazd drogą asfaltową.

OPIS TECHNICZNY NIERUCHOMOŚCI:

Dom  jest doskonale zbudowany (budowany wiele lat, z zachowaniem pełnej staranności z najwyższej jakości materiałów) i utrzymany w bardzo dobrym stanie.

Nieruchomość wykonana wg indywidualnego projektu, który został przygotowany na zamówienie. Podczas projektowania uwagę skupiono na funkcjonalności pomieszczeń oraz wykorzystania walorów działki.

Materiały użyte do budowy są najwyższej jakości, dlatego dla zainteresowanych przygotowaliśmy załącznik techniczny ze szczegółowym opisem.

Powierzchnia domu to ok. 280 m2 

Dom wyposażony w wiele przestronnych sypialni na piętrze oraz pomieszczenie otwarte na poddaszu mogące spełniać wiele funkcji od pokoju zabaw, przez czytelnię po domową siłownię.

Sercem domu jest przestronny i bardzo słoneczny salon z  kominkiem stałego palenia z grawitacyjną dystrybucją ciepła, z opcją wymuszonego obiegu wentylatorem cichobieżnym zapewniającym obieg chłodnego i wilgotnego powietrza spod tarasu w okresie letnim.

Z salonu wyjście na pokryty drewnem sezonowanym modrzewiowym taras, z którego rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na pozostałą część działki oraz niezakłóconą niczym przestrzeń zieleni.

Całość podpiwniczona.

Wnętrze domu jest przestrzenne i słoneczne (duże przeszklenia),rozmieszczenie pomieszczeń wręcz idealne zapewnia dużą intymność na piętrze dla domowników oraz duże możliwości spędzania wspólnego czasu z rodziną w części dziennej.

Działka o powierzchni 1,1 Ha w pełni zagospodarowana. Wjazd na działkę bramą otwieraną na pilota. W części frontowej działki garaż wolnostojący ok. 64m2 , prócz garażu wiele miejsca na parkowanie aut.

W dalszej części działki zadaszone miejsce na wiele osób. Usytuowanie budynku sprawia że na ogrodzie nie czujemy obecności sąsiadów . Dodatkowo wytyczone boisko do siatkówki, wiele ciekawych nasadzeń oraz widok rozpościerający się z tarasu to atuty czyniące nieruchomość wyjątkową.

Prócz niewątpliwych walorów estetycznych nieruchomość posiada też wiele zalet praktycznych jak choćby ogrzewanie pompą ciepła, przydomowa oczyszczalnia ścieków, kominek z funkcją dystrybucji zimnego powietrza w okresie letnim, czy stacja uzdatniania wody.

Drodzy Państwo , zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją domu dla rodziny , domu o świetnym i nietuzinkowym położeniu z wieloma atutami zarówno w środku jak i na zewnątrz, gwarantujemy pełne zadowolenie z prezentacji.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ

Więcej szczegółowych informacji udzielamy na spotkaniu w biurze lub przy prezentacji nieruchomości. Tel 662-006-590

    Opiekun oferty

    Kontakt

    Wiadomość została wysłana.