Apartament – piękny, komfortowy z klimatyzacją. Poznań-Podolany

549 000 PLN· Apartament (Rynek wtórny)

Opis

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ !!!

Drodzy Państwo,

Zapraszam do zapoznania się z propozycją sprzedaży komfortowego apartamentu usytuowanego na 1 piętrze budynku, na klatce schodowej, którego znajdują się tylko 4 mieszkania.

POŁOŻENIE NIERUCHOMOŚCI:

Nieruchomość położona w Poznaniu w dzielnicy Podolany, adresowo przy ul. Strzeszyńskiej ale budynek posadowiony jest w 2 linii zabudowy od ulicy, dlatego nie ma uciążliwości z tym związanych.

Na miejscu znajdziecie Państwo dostęp do pełnej infrastruktury a jednocześnie nieopodal znajdują się tereny zielone, spacerowe, jezioro Strzeszyńskie.

NAJBLIŻSZE OTOCZENIE:

To zabudowa głównie jednorodzinna, miejsce bardzo spokojne bezpieczne, dojazd do nieruchomości drogą asfaltową.

OPIS TECHNICZNY NIERUCHOMOŚCI:

Właściciele mieszkania to perfekcjoniści dlatego jest ono urządzone z dużą dbałością o jakość użytych materiałów oraz dopieszczeniem wszystkich detali, utrzymane jest w stanie idealnym.

Powierzchnia mieszkania – 59,5 m2

Składa się na nią bardzo przestronny, świetnie zaaranżowany salon z aneksem kuchennym wyposażonym we wszystkie niezbędne elementy sprzętu agd oraz wyjściem na balkon, łazienka z wanną i kabiną prysznicową, pokój/sypialnia oraz hol/komunikacja z dużą zabudowaną szafą.

Wnętrze jest przestrzenne i słoneczne (duże przeszklenia), stwarza możliwości miłego spędzania czasu wolnego.

Na terenie działki, która w stosownym udziale przynależy do lokalu mieszkalnego znajdują się między innymi miejsca parkingowe, w tym jedno jest do wyłącznego użytku dla właścicieli apartamentu, istnieje też możliwość zaparkowania dodatkowym autem jeśli akurat trafi się na wolne miejsce, które nie jest przypisane do żadnego mieszkania

Drodzy Państwo , zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją apartamentu, gwarantujemy pełne zadowolenie z prezentacji.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ

Więcej szczegółowych informacji udzielamy na spotkaniu w biurze lub przy prezentacji nieruchomości. Tel 502 711 545

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

    Opiekun oferty

    Kontakt

    Wiadomość została wysłana.

    Podobne nieruchomości (12)