Cerekwica gm. Rokietnica – dom – 5 pokoi – 109m2

749 000 PLN· Dom (Rynek pierwotny)

Opis

Dom z własnym ogrodem, tuż pod Poznaniem, z dala od miejskiego zgiełku. Taki 5-pokojowy dom w stanie deweloperskim czeka na swoich pierwszych właścicieli w Cerekwicy na terenie prężnie rozwijającej się podpoznańskiej gminy Rokietnica.

Posiada bardzo dogodną lokalizację – z dala od ruchliwej szosy. Nieruchomość znajduje się na nowym osiedlu domków jednorodzinnych. Szybki dojazd do Poznania zapewnia natomiast bliskość węzła S11 – zachodniej obwodnicy miasta.

Dom posiada własny ogród (240 m2) i taras od wschodu.

Dom w stanie deweloperskim oddane już do użytkowania. Nabywca nie płaci podatku PCC.

Na 109-metrowy dom składają się:
– duży salon z aneksem kuchennym (ok. 47 m2) z wyjściem na taras
– 4 pokoje (13, 11, 8 i 8 m2)
– 2 łazienki (4,1 i 6,17 m2)
– 2 korytarze (1,9 i 6,5 m2)

– wiatrołap (2,8 m2)

We wszystkich pomieszczeniach rozprowadzone jest ogrzewanie podłogowe. Ogrzewanie za pomocą energooszczędnej pompy ciepła. Budynek podłączony do kanalizacji. W oknach są rolety zewnętrzne.

Dojście oraz podjazd do domu i wyłożone kostką brukową.

Cerekwica położona jest w sąsiedztwie malowniczych, bogatych przyrodniczo terenów wzdłuż nurtu Samicy Pamiątkowskiej przepływającej między Jeziorem Pamiątkowskim (rowerem 15 minut do plaży) i Kierskim (ok. 9 km do plaży; tu działają też kluby żeglarskie). Dzięki temu w okolicy znajdują się ciekawe, częściowo zalesione, tereny spacerowe i rowerowe.

Zaledwie 300 m (dogodne dojście pieszo) do nowo wybudowanego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Cerekwicy. Do centrum miejscowości (jak i sąsiedniego Mrowina) niecały kilometr. Tam dostępny min. sklep Dino, różnorodne punkty handlowo-usługowe, restauracje, stacja benzynowa oraz kościół.

Z Cerekwicy jedynie 4,5 km do centrum Rokietnicy, gdzie czeka na mieszkańców cała infrastruktura, w tym Rokietnicki Ośrodek Sportu, biblioteka, szkoła, przedszkola, ośrodek zdrowia, liczne sklepy (m.in. Rossmann, Biedronka, Lidl, Pepco) oraz punkty usługowe i gastronomiczne.

Do Rokietnicy można również dojechać autobusem linii 832 – do przystanku ok. 500 m. Gmina Rokietnica wchodzi w skład tzw. aglomeracji poznańskiej, z którą posiada zintegrowany system transportu autobusowego.

Z Rokietnicy bardzo szybko można się też dostać do centrum Poznania pociągiem – do dworca Poznań Główny 20 minut. Przez Rokietnicę przebiega bowiem linia kolejowa Poznań-Szczecin o dużej częstotliwości kursów składów pasażerskich. Odcinek został właśnie włączony do systemu Poznańskiej Kolei Metropolitalnej, a dworzec to zintegrowane centrum przesiadkowe. Stąd kursują też autobusy komunikacji miejskiej jadące (ok. 35 minut) bezpośrednio do węzła przesiadkowego Poznań-Ogrody.

Samochodem do centrum Poznania ok. 25 km. Do węzła Napachanie S11 (zachodniej obwodnicy miasta) 6 km.

Zapraszam na prezentację mieszkania!

    Opiekun oferty

    Kontakt

    Wiadomość została wysłana.