Dopiewiec, 2 pełne kondygnacje bez skosów, 5 pokoi

479 000 PLN· Dom (Rynek pierwotny)

Opis

Zapraszam do zapoznania się z propozycją sprzedaży domu jednorodzinnego dwulokalowego  w stanie deweloperskim w miejscowości Dopiewiec.

Nowoczesna bryła willi miejskiej o dwóch pełnych kondygnacjach (bez skosów na piętrze) czyni nieruchomość niezwykle atrakcyjną.

POŁOŻENIE NIERUCHOMOŚCI:

Nieruchomość położona w gminie Dopiewo w miejscowości Dopiewiec.

Zdecydowanym atutem inwestycji w Dopiewcu jest jego doskonała lokalizacja.

Dom znajduje się zaledwie 15 minut od Poznania. Dojazd nowoczesnymi drogami, ponadto osiedle skomunikowane jest kolejką i miejską komunikacją publiczną.

Bardzo bliska odległość do ściany lasu.

NAJBLIŻSZE OTOCZENIE:

To zabudowa jednorodzinna, nowego typu, miejsce bardzo spokojne i bezpieczne.

OPIS TECHNICZNY NIERUCHOMOŚCI:

Dom budowany jest z najwyższej jakości materiałów, załącznik techniczny przygotowany przez kierownika budowy przesyłamy na życzenie osobom zainteresowanym.

Lokal wyposażony jest m.in. w ogrzewanie gazowe (podłogowe na całej powierzchni mieszkalnej parteru oraz w górnej łazience), okna trzyszybowe z roletami zewnętrznymi na obu kondygnacjach, piec gazowy kondensacyjny z zasobnikiem, kominek z wkładem ceramicznym.

Powierzchnia domu to ok. 122m2, na która składają się m.in. salon z jadalnią i otwartą kuchnią ok. 35 m2, 4 sypialnie na piętrze, garaż ok. 17m2 i dwie łazienki. (dla zainteresowanych przesyłamy rzuty, plan zagospodarowania terenu oraz załącznik techniczny lokalu pocztą elektroniczną)

Dom zlokalizowany na uboczu, z dala od wielkomiejskiego zgiełku, jednocześnie możliwość szybkiego dojazdu do centrum, czy skorzystania z obwodnicy Poznania.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu umówienia spotkania.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ

Więcej szczegółowych informacji udzielamy na spotkaniu w biurze lub przy prezentacji nieruchomości. Tel 662-006-590

    Opiekun oferty

    Kontakt

    Wiadomość została wysłana.