Działki Budowlane Szczepankowo

785 000 PLN· Działka (Rynek wtórny)

Opis

Drodzy Państwo.
Zapraszamy do zapoznania się z ciekawą propozycją sprzedaży działki budowlanej w Poznaniu – Szczepankowie przy ulicy Dereniowej. Okazja dla Inwestora na stworzenie małego zamkniętego osiedla w zabudowie wielolokalowej. (Dwa budynki dwulokalowe). Możliwość w drugim etapie inwestycji dokupienie kolejnych dwóch bliźniaczych działek.

POŁOŻENIE NIERUCHOMOŚCI

Nieruchomość (dwie działki budowlane) położone wśród domów jednorodzinnych. Miejsce jest ciche, z dala od ruchliwych dróg krajowych. W okolicy dużo zieleni. Znakomita lokalizacja, do centrum Poznania autem dostajemy się w 10 minut wygodną infrastrukturą drogową. Komunikacja miejska to świetnie działająca sieć linii autobusowej. Bliskość Autostrady umożliwia szybki wyjazd w dalszą trasę na teren całego kraju. Na miejscu oczywiście dostęp do pełnej infrastruktury, wszystko jest w zasięgu ręki ( przedszkola, szkoły, galerie, basen, korty tenisowe, banki, apteki, opieka medyczna, restauracje)

Działka, w kształcie prostokąta.

W ulicy media: prąd, woda, gaz, kanalizacja.

NAJBLIŻSZE  OTOCZENIE:

Najbliższe otoczenie to domy jednorodzinne.

DZIAŁKA:

  • media : prąd, woda, gaz, kanalizacja
  • powierzchnia ok 2.300 m2

Działka o regularnym kształcie i odpowiedniej szerokości frontu co pozwala na duże możliwości projektowe.

Koncepcja podziału i zagospodarowania terenu przewiduje możliwość budowy dwóch budynków dwulokalowych z własną infrastrukturą drogową.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ

Więcej szczegółowych informacji udzielamy na spotkaniu w biurze, lub przy prezentacji nieruchomości. Tel: 601 685 766     marek@imperialhouse.pl

    Opiekun oferty

    Kontakt

    Wiadomość została wysłana.

    Podobne nieruchomości (15)