OSTATNI Gmina Rokietnica-Rostworowo

699 000 PLN· Dom (Sprzedaż)

Opis

Dom z własnym ogrodem w zabudowie dwulokalowej , tuż pod Poznaniem, z dala od miejskiego zgiełku.

Taki 4-pokojowy dom w stanie deweloperskim czeka na swoich pierwszych właścicieli w ROSTWOROWIE  na terenie prężnie rozwijającej się podpoznańskiej gminy Rokietnica.

Posiada bardzo dogodną lokalizację.

Szybki dojazd do Poznania zapewnia natomiast bliskość węzła S11 – zachodniej obwodnicy miasta.

Budynek położony jest na  działce o powierzchni ok 385 m2 z ogrodem  140 m2. Ogrodzenie boczne oraz tylne z siatki powlekanej na podmurówce.

Dom w stanie deweloperskim oddany już do użytkowania. Nabywca nie płaci podatku PCC.

116-metrowy dom składają się:

Salon z jadalnią ok. 25 m2 z wyjściem na taras., główna sypialnia z garderobą 11,5m2, pokój 8,5m2 oraz dwa pokoje 10m2 z  balkonem, 2 łazienki 5,5m2 oraz 3,0m2 , komunikacja łącznie 10,7m2, wiatrołap 3,7m2, kuchnia 7,7m2, pom. gospodarcze 2,7m2 oraz garaż 17,5m2

We wszystkich pomieszczeniach rozprowadzone jest ogrzewanie podłogowe.

Ogrzewanie za pomocą energooszczędnej pompy ciepła.

Rostworowo położone jest w sąsiedztwie malowniczych, bogatych przyrodniczo terenów wzdłuż Pawłowicko-Sobockiego Obszaru Chronionego. Dzięki temu w okolicy znajdują się ciekawe, częściowo zalesione, tereny spacerowe i rowerowe.

Z Rostworowa jest jedyne 3 km do centrum Rokietnicy, gdzie czeka na mieszkańców cała infrastruktura, w tym Rokietnicki Ośrodek Sportu, biblioteka, szkoła, przedszkola, ośrodek zdrowia, liczne sklepy (m.in. Rossmann, Biedronka, Lidl, Pepco) oraz punkty usługowe i gastronomiczne.

Do Rokietnicy z Rostworowa  można również dojechać autobusem linii 834 – do przystanku ok. 100 m. Gmina Rokietnica wchodzi w skład tzw. aglomeracji poznańskiej, z którą posiada zintegrowany system transportu autobusowego.

Z Rokietnicy bardzo szybko można się też dostać do centrum Poznania pociągiem – do dworca Poznań Główny 16 minut. Przez Rokietnicę przebiega bowiem linia kolejowa Poznań-Szczecin o dużej częstotliwości kursów składów pasażerskich. Odcinek został właśnie włączony do systemu Poznańskiej Kolei Metropolitalnej, a dworzec to zintegrowane centrum przesiadkowe. Stąd kursują też autobusy komunikacji miejskiej jadące (ok. 35 minut) bezpośrednio do węzła przesiadkowego Poznań-Ogrody oraz Poznań-Piątkowo

Samochodem do centrum Poznania ok. 25 km. Do węzła Rokietnica S11 (zachodniej obwodnicy miasta) 6 km.

Zapraszam na prezentację mieszkania!

 

    Opiekun oferty

    IMPERIAL HOUSE Real Estate

    512 427 857

    Kontakt

    Wiadomość została wysłana.