Gotowe mieszkanie 4-pokojowe 83m2 – Murowana Goślina

469 000 PLN· Mieszkanie (Rynek pierwotny)

Opis

Oferta

Szeregowiec z dwupoziomowymi mieszkaniami. Budynek jest wyposażony w instalację fotowoltaiczną i pompę ciepła. Każdy lokal ma swój ogród o powierzchni od 59 do 170 m2. Znajdziemy tu rozwiązania 3 lub 4 pokojowe. W ramach jednego wspólnego wejścia znajdują się cztery mieszkania o powierzchni 70 lub 83 m2. Na parterze każdego z mieszkań znajduje się salon z aneksem kuchennym oraz toaleta. Na piętrze z kolei łazienka oraz dwie lub trzy sypialnie. Mieszkanie posiada możliwość zamontowania kominka i rolet zewnętrznych na parterze.

Osiedle

Zielona okolica osiedla Stolarska to przestrzeń zachęcająca do zdrowego stylu życia – Park Krajobrazowy Puszcza Zielonka, Rezerwat Śnieżycowy Jar czy tereny wokół rzeczki Trojanka to lokalne rezerwuary zieleni, które zachęcają do aktywności fizycznej. Mieszkanie w Murowanej Goślinie ma także wiele zalet związanych z lokalnym zapleczem usługowym – zarówno placówki edukacyjne dla Twoich pociech, jak i ośrodki zdrowia, sklepy oraz inne obiekty handlowo-usługowe znajdują się w pobliżu, więc z łatwością na miejscu załatwisz wszystkie codzienne sprawy.

W ofercie mieszkań na sprzedaż w Murowanej Goślinie znajdziesz zarówno kawalerki, jak i mieszkania 2-, 3-, oraz 4-pokojowe – różne rodzaje mieszkań zaspokoją potrzeby zarówno singli, par, jak i całych rodzin. Na osiedlu występują mieszkania dwupoziomowe z ogrodem o powierzchni do 83 m².

 

Lokalizacja

Mieszkania w Murowanej Goślinie znajdują się tylko 25 km od centrum Poznania, dzięki czemu szybko i wygodnie dostaniesz się do centrum zarówno autem, autobusem, jak i pociągiem, ale jednocześnie mieszkając z dala od miejskiego zgiełku. Dzięki świetne skomunikowanej lokalizacji bez problemu dostaniesz się do pracy, skorzystasz z usług sklepów czy bogatej oferty kulturalnej Poznania, a po pracowitym dniu będziesz miał możliwość zrelaksować się wśród zieleni. Mieszkania na sprzedaż w Murowanej Goślinie to doskonała inwestycja, która pozwoli Ci żyć bliżej natury bez konieczności rezygnacji z zalet mieszkania w mieście.

 

    Opiekun oferty

    Kontakt

    Wiadomość została wysłana.