Inwestycja w Tatrach

599 000 PLN· Dom (Rynek wtórny)

Opis

Drodzy Państwo

Zapraszam do zapoznania się z propozycja sprzedaży pięknego dużego domu położonego w bardzo atrakcyjnym miejscu który może stać się równocześnie dochodowa inwestycją.

POŁOŻENIE NIERUCHOMOŚCI:

Nieruchomość położona w Ratułowie – kilka kilometrów od pięknego masywu Tatr Polskich, 18 kilometrów do Zakopanego oraz 6 kilometrów do Chochołowa. Termy Chochołowskie znajdują się w odległości 9 kilometrów od obiektu.

Na najbliższej okolicy znajdziecie Państwo pełny dostęp do infrastruktury: żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe i gimnazja, także opieka medyczna, apteki, banki, restauracje, markety itp. Wszystko to co jest nam potrzebne do wygodnego życia.

NAJBLIŻSZE OTOCZENIE:

To zabudowa jednorodzinna , wille mieszkaniowe, budynki rekreacyjne.

OPIS TECHNICZNY NIERUCHOMOŚCI:

Dom w stylu góralskim zbudowany w latach 70-tych, mur wykonano z cegły, w całości z myślą o własnych wysokich wymaganiach co do standardu życia. Poniżej wstawiamy link, pod jego adresem możemy obejrzeć dodatkowe zdjęcia jak i film zarejestrowany z drona.

https://www.dropbox.com/sh/e4wy17uck8g1q53/AABxPkXqfcOZXsOpgXQIwozqa?dl=0

Powierzchnia domu to 380 m2 na które składają się następujące pomieszczenia:

 • CZEŚĆ PRZYZIEMIA: garaż na jedno auto, następnie kotłownia, dwa pomieszczenia gospodarcze.
 • PARTER: wiatrołap z korytarzem i klatką schodową, garderoba, duża łazienka, bardzo duża sypialnia z wyjściem balkonowym, duża kuchnia, osobna jadalnia z dostępem do spiżarni.
 • PIĘTRO I: 3 osobne apartamenty stworzone pod wynajem dla gości. Wszystkie z indywidualnymi łazienkami, wszystkie ponad 30 metrowe – 2 pokojowe z dostępem do balkonu.
 • PIĘTRO II: kolejne 3 osobne apartamenty stworzonych pod wynajem dla gości. Wszystkie z indywidualnymi łazienkami, jeden – 2 pokojowy z dostępem do balkonu, dwa pozostałe 1 pokojowe z łazienkami.
 • Dodatkowo dom posiada kolejne duże pomieszczenie gospodarcze, schowek, magazyn, warsztat z anterolą, drewutnie.

Wnętrze domu bardzo wyjątkowe, duże przestrzenie i ciekawy styl wykończenia, dużo praktycznych rozwiązań .

Proponujemy Państwu nieruchomość która ma wiele zastosowań :

– dom może być w łatwy sposób, po małych przeróbkach wewnętrznych powiększony o dodatkową ilość niezależnych pomieszczeń gdzie można ulokować nawet do 7 rodzin, w całości wynajęty, byłby naszą lokatą kapitału, dochodem.

– dom w całości dla rodziny która kapitał chce zainwestować w pięknym miejscu w górach czerpiąc dodatkowe dochody z wynajmu.

– istnieje również możliwość stworzenie dużego prywatnego parkingu obok domu z niezależną drogą dojazdową

 

Nieruchomość wymaga odświeżenia, remontu ewentualnej drobnej przebudowy wewnętrznej.

Dom godny polecenia.

DZIAŁKA:

O powierzchni ok. 550 m2 przepięknie usytuowana, miejsce bardzo przyjemne i intymne, wokół idealne miejsce na spacery po lesie lub nad górski potok, dodatkowo mnóstwo miejsca na adaptację na przykład pod parking…

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ

Więcej szczegółowych informacji udzielamy na spotkaniu w biurze, lub przy prezentacji nieruchomości. Prosimy o umawianie się na prezentację z dużym wyprzedzeniem…

Tel. 601 685 766 marek@imperialhouse.pl

  Lokalizacja

  Opiekun oferty

  Kontakt

  Wiadomość została wysłana.