Luksusowy dom w KIEKRZU na urokliwej działce !

1 670 000 PLN· Dom (Rynek wtórny)

Opis

Drodzy Państwo

Zapraszam do zapoznania się z propozycją sprzedaży rezydencjonalnego domu wolnostojącego w Kiekrzu w stanie do zamieszkania.

POŁOŻENIE NIERUCHOMOŚCI:

Nieruchomość położona na terenie Gminy Rokietnica, blisko granicy z Poznaniem w miejscowości KIEKRZ.

W pobliżu znajdziecie Państwo pełny dostęp do infrastruktury: żłobki, przedszkola, nowoczesne szkoły podstawowe, także opieka medyczna, apteki, banki, restauracje, markety, , fitness, basen , kluby sportowe (piłka nożna, koszykówka)

NAJBLIŻSZE OTOCZENIE:

To zabudowa jednorodzinna, nowego typu, miejsce bardzo spokojne bezpieczne.

Blisko do obwodnicy, która znacznie ułatwia nam dostęp do wielu miejsc i miejscowości w Poznaniu i okolicach.

W pobliżu także tereny zielone, spacerowe.

Dojazd drogą asfaltową.

Komunikacja miejska autobus.

OPIS TECHNICZNY NIERUCHOMOŚCI:

Dom  jest doskonale zbudowany i utrzymany w bardzo dobrym stanie.

Nieruchomość wykonana wg indywidualnego projektu, który został przygotowany na zamówienie. Podczas projektowania uwagę skupiono na funkcjonalności pomieszczeń oraz wykorzystania walorów działki.

Materiały użyte do budowy są najwyższej jakości , zwracając mocno uwagę na czynniki energetyczne, dlatego dla zainteresowanych przygotowaliśmy załącznik techniczny ze szczegółowym opisem.

Powierzchnia domu to ok. 240 m2 

PARTER: wiatrołap, pomieszczenie gospodarcze ( kotłownia), garaż, ( dwa auta), hol główny, ,  łazienka (przestronny pokój kąpielowy wyposażony w wannę i prysznic) , sypialnia z tarasem i widokiem na ogród, gabinet z widokiem na front domu , kierując się dużym przestronnym korytarzem trafiamy do salonu z dużymi przeszkleniami, który zgrabnie łączy się z częścią kuchenną i jadalnianą, w kuchni dodatkowo znajduje się spiżarnia.

Sercem domu jest przestronny i bardzo słoneczny salon z  kominkiem i wyjściem na drugi taras gdzie możemy spędzać letnie popołudnia z rodziną. Nad salonem antresola, dzięki której wysokość w salonie jest zdecydowanie ponadstandardowa.

 

PIĘTRO : korytarz główny , łazienka, 3 sypialnie wyposażone w garderoby.

Wnętrze domu jest przestrzenne i słoneczne (duże przeszklenia),rozmieszczenie pomieszczeń wręcz idealne zapewnia dużą intymność na piętrze dla domowników oraz duże możliwości spędzania wspólnego czasu z rodziną w części dziennej.

Działka o powierzchni 2517 m2 w pełni zagospodarowana w dużej części podjazd wybrukowany z miejscem na wiele aut, w tylnej części działki zadaszone miejsce na wiele osób. Usytuowanie budynku sprawia że na ogrodzie nie czujemy obecności sąsiadów .

Ważny jest fakt że wokół są głównie duże domy wolnostojące na dużych działkach oraz  zieleń.

Drodzy Państwo , zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją domu dla rodziny , domu o idealnym układzie pomieszczeń z reprezentatywnym wyglądem i w znakomitym położeniu , gwarantujemy pełne zadowolenie z prezentacji.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ

Więcej szczegółowych informacji udzielamy na spotkaniu w biurze lub przy prezentacji nieruchomości. Tel 662-006-590

    Kontakt

    Wiadomość została wysłana.