MAZURY – dochodowa nieruchomość.

1 290 000 PLN· Dom (Rynek wtórny)

Opis

Drodzy Państwo.

Zapraszam do zapoznania się z propozycją sprzedaży jedynej w swoim rodzaju nieruchomości urządzonej ,, pod klucz’’

POŁOŻENIE NIERUCHOMOŚCI:

Nieruchomość położona w miejscowości Pierkunowo 4,4 km od Giżycka i 31 km od Mikołajek.

Na miejscu znajdziecie Państwo pełen do dostęp do infrastruktury , sklepy, opieka medyczna, banki itp, w Giżycku które jest zalewie 5 minut drogi autem znajdują się także restauracje, kluby, puby, odbywają się koncerty i imprezy kulturalne i wiele atrakcji dla dzieci.

Najważniejsze jednak jest tuż obok naszego domu, dostęp do prywatnej plaży i pomostu, zaledwie 3 minuty pieszo do terenu ogrodzonego i chronionego , w tym miejscu można zaparkować swoją łódz i korzystać w spokoju z plaży i kąpieliska.
NAJBLIŻSZE OTOCZENIE:

To zabudowa  domów jednorodzinnych i terenów wodnych jezior i leśnych.

OPIS TECHNICZNY NIERUCHOMOŚCI:

Dom zbudowany z bardzo dobrej jakości materiałów, szczegółowych informacji udzielamy w trakcie prezentacji nieruchomości.

Rzuty nieruchomości wysyłam e-mailem osobom zainteresowanym na życzenie.

Dojazd do nieruchomości asfaltowy i utwardzony.

Powierzchnia 129  m2 składający się z następujących pomieszczeń :

PARTER  :  Główne wejście – przedsionek ( szafy w zabudowie), hol główny z którego kierujemy się do łazienki następnie część dzienna na którą składają się trzy strefy , kuchnia z wyspą z oknem od frontu domu ( meble i wyposażenie agd), część jadalniana z wyjściem na pierwszy taras (taras kawowy ), oraz część wypoczynkowa z kominkiem i wyjściem na zadaszony taras  do którego prowadzi ścieżka , w części parteru znajduje się też sypialnia gościnna z własnym wyjściem na taras.

PODDASZE :to zespół 3 bardzo ładnie urządzonych sypialnia, każda z nich ma dostęp do balkonu ( jeden z balkonów o dużej powierzchni namawia do spędzania czasu i podziwiania pięknego widoku) , oraz łazienka gustownie i stylowo urządzona.

Drodzy Państwo wnętrze domu jak prezentują zdjęcia urządzone w klimacie domu wypoczynkowego służącego do ,,złapania oddechu’’ od codziennych zajęć Pani projektantka wnętrz wraz z właścicielem nieruchomości dołożyli wszelkich starań by czuć się w domu odprężonym i chętnie do niego wracać.

Całość położona na działce o powierzchni 954 m2.

Posesja całkowicie ogrodzona, furtka i brama wjazdowa od frontu .
Podejście do domu z kostki, oraz podjazd do do domu  całość wśród pięknej zieleni, dodatkowo domek gospodarczy wraz z rowerami , zadaszony taras , plaża.

Z pewnością można powiedzieć że jest to nieruchomość DOCHODOWA.

Nieruchomość jest wynajmowana miłym gościom i tworzy naszym zdaniem bardzo dobry dochód z tytułu najmu.

Właściciel posiada zarządcę nieruchomości który doskonale dba o nieruchomość, o jej najem, oraz gości wakacyjnych budynku i z miłą chęcią przekaże kontakt mocno polecając.

Informacje finansowych na temat korzyści finansowych z tytułu najmu udzielamy przy prezentacji lub telefonicznie.

Mili Państwo zapraszamy do wnętrza tak ładnego domu i do terenów wokół które , postaramy się sprostać odpowiedzią na Państwa pytania.

Zespół Imperial House Real Estate

 

Cechy obiektu

    Kontakt

    Wiadomość została wysłana.