Nowoczesna architektura Centrum Suchego Lasu.

569 000 PLN· Dom (Sprzedaż)

Opis

 

OPIS

Drodzy Państwo

Zapraszam do zapoznania się z propozycją sprzedaży lokali mieszkalnych ( apartamentów) położonych w centrum Suchego  Lasu.

POŁOŻENIE NIERUCHOMOŚCI:

Nieruchomość położona na terenie Gminy Suchy Las , przy granicy z Poznaniem.

Na miejscu znajdziecie Państwo pełny dostęp do infrastruktury: żłobki, przedszkola, nowoczesne szkoły podstawowe i gimnazja, także opieka medyczna, apteki, banki, restauracje, markety, nowoczesny basen, korty tenisowe, fitness.

NAJBLIŻSZE OTOCZENIE:

To zabudowa jednorodzinna, nowego typu, miejsce bardzo spokojne bezpieczne.

Blisko do obwodnicy, która znacznie ułatwia nam dostęp do wielu miejsc i miejscowości w Poznaniu i okolicach.

W pobliżu także tereny zielone, spacerowe.

Dojazd drogą asfaltową.

Komunikacja miejska autobus i PKP

OPIS TECHNICZNY NIERUCHOMOŚCI:

Materiały użyte do budowy są najwyższej jakości , zwracając mocno uwagę na czynniki energetyczne, dlatego zainteresowanym wysyłam załącznik technicznyna życzenie i zapraszamy na spotkanie celem omówienia tych wartości.

 

Powierzchnia lokalu to ok. 92,92  m2( powierzchnia użytkowa to 85,37 m2 )+ pomieszczenia gospodarcze. 

PARTER: Przedsionek, schowek ,  korytarz , łazienka , osobne wc ,  3 ustawne sypialnie , oraz salon z kominkiem połączony z jadalnią i aneksem kuchennym , dodatkowo z części salonu wychodzimy na taras i część ogrodu.

Projekt nieruchomości stworzony na indywidualne zamówienie wykonany  z dużą starannością dbając o ustawność pomieszczeń , nasłonecznienie , oraz praktyczność.

Rzuty lokalu wysyłamy na życzenie osobom zainteresowanym.

Działka do proponowanego  lokalu ok. 153  m2 , ogrodzona , w tylnej części działki pomieszczenie gospodarcze które z pewnością przyda się na różnego rodzaju przedmiotu potrzebne do wygodnego życia.

Dwa miejsca postojowe od frontu nieruchomości.

Celem dewelopera jest zbudowanie nieruchomości która odda proponowaną wizualizację, dbając o każdy szczegół jak np. oświetlenie terenu, trawy, ogrodzeń, podjazdu i podejścia z kostki.

Wnętrze także z odpowiednia wysokością pomieszczeń, stropy o bardzo dobrym wyciszeniu i wiele innych ważnych drobiazgów technicznych które mają wpływ na codzienne przebywanie w apartamencie.

Z przyjemnością zaprezentujemy Państwu miejsce gdzie położona jest nieruchomości i jak jest i będzie zbudowana.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ

Więcej szczegółowych informacji udzielamy na spotkaniu w biurze lub przy prezentacji nieruchomości. Tel 512 427 857 biuro@imperialhouse.pl

 

 

Cechy obiektu

  Załączniki

   Opiekun oferty

   IMPERIAL HOUSE Real Estate

   512 427 857

   Kontakt

   Wiadomość została wysłana.