Piątkowo-68m2, 3 pokoje, garaż, winda, pom. gosp, dwa balkony

620 000 PLN· Mieszkanie (Rynek wtórny)

Opis

Zapraszam do zapoznania się z propozycja sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z dwoma balkonami, pomieszczeniem gospodarczym, miejscem w hali garażowej (dodatkowo w ramach odrębnego porozumienia cenowego 30000 zł) w budynku z 2014 roku.

POŁOŻENIE NIERUCHOMOŚCI:

Nieruchomość położona w Poznaniu przy ul. Mateckiego ( bliskość przystanku autobusowego, PST i kampusu UAM ), niewielka odległość od centrum miasta, w niedalekiej odległości rezerwat przyrody Żurawiniec, rezerwat Meteoryt. Dogodny dojazd oraz  infrastruktura handlowa i usługowa czyni nieruchomość atrakcyjną zarówno dla klientów chcących zamieszkać w oferowanym lokalu, jak i tych którzy są nastawieni na zakup mieszkania w celach inwestycyjnych.

NAJBLIŻSZE OTOCZENIE:

Zabudowa wielorodzinna oraz tereny zielone .

OPIS TECHNICZNY NIERUCHOMOŚCI:

Nowoczesny budynek  z windą ukończony w 2014 roku.

Dojazd do nieruchomości asfaltowy.

Powierzchnia całkowita mieszkania to ok. 68 m2 : na którą składają się korytarz ok 10,5m2, łazienka, ok. 5 m2 salon z aneksem kuchennym ok. 26m2, z którego możemy wyjść na  balkon, dwie sypialnie z wyjściami na drugi balkon, obie odpowiednio ok. 13m2 i 11m2 i schowek ok. 2m2.

Mieszkanie jest  zadbane, funkcjonalne, czyste i nie wymaga nakładów finansowych. W korytarzu duża szafa w zabudowie, w jednej z sypialni również szafa w zabudowie. Dwa balkony na dwie przeciwległe strony świata. Cały lokal wykończony materiałami o wysokiej jakości – panele podłogowe o najwyższej klasie ścieralności, kuchnia na zamówienie z elementami forniru, elementy drewniane w łazience.

Dodatkowe informacje i umawianie prezentacji pod numerem telefonu 662-006-590.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE NA PREZENTACJE NIERUCHOMOŚCI

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

 

    Opiekun oferty

    Kontakt

    Wiadomość została wysłana.

    Podobne nieruchomości (14)