P-ń os. Bol. Chrobrego. Po remoncie, w świetnej lokalizacji, blisko PST !!!

439 000 PLN· Mieszkanie (Rynek wtórny)

Opis

Oferta na wyłączność.

Drodzy Państwo

Zapraszam do zapoznania się z propozycja sprzedaży bardzo ciekawego mieszkania na ostatnim piętrze w 11 piętrowym budynku.

POŁOŻENIE NIERUCHOMOŚCI:

Nieruchomość położona w Poznaniu na os. Bolesława Chrobrego ( 3 min. pieszo do przystanku PST ), niewielka odległość od centrum miasta, w odległości 2 km rezerwat przyrody Żurawiniec, dogodny dojazd oraz bogata infrastruktura handlowa i usługowa stanowi o tym, że jest to jedna z najbardziej pożądanych przez klientów lokalizacji.

NAJBLIŻSZE OTOCZENIE:

To zabudowa wielorodzinna .

OPIS TECHNICZNY NIERUCHOMOŚCI:

Budynek po termomodernizacji oraz gruntownym remoncie klatek schodowych. .

Dojazd do nieruchomości asfaltowy.

Powierzchnia całkowita mieszkania to 65,6 m2 : na którą składają się hol, korytarz, łazienka, wc, salon z wyjściem na balkon, oddzielna kuchnia, dwa pokoje, piwnica.

W mieszkaniu został wykonany kapitalny remont obejmujący: wymianę instalacji elektrycznej, stolarki okiennej i drzwiowej wraz z ościeżnicami, drzwi zewnętrzne do mieszkania ognioodporne i antywłamaniowe. Wymienione piony wodne ,na podłogach panele i terakota, na ścianach gładź.

Wystawa okien względem stron świata północ-południe. Salon znajduje się od strony południowej.

W cenie mieszkania pozostaje stała zabudowa kuchni wraz ze sprzętem AGD w zabudowie, szafa typu Komandor w przedpokoju oraz zabudowa ściany w średnim pokoju.

Oferta godna polecenia, tak zadbane nieruchomości w tej lokalizacji bardzo rzadko pojawiają się w ofercie na rynku wtórnym.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE NA PREZENTACJE NIERUCHOMOŚCI

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

    Opiekun oferty

    Kontakt

    Wiadomość została wysłana.

    Podobne nieruchomości (23)