Potasze k.Poznania i Puszczy Zielonki.

2 300 000 PLN· Dom (Sprzedaż)

Opis

Zapraszam do zapoznania się z propozycją sprzedaży wyjątkowej nieruchomości, która jest przykładem wzorowej architektury i myśli technicznej w zakresie budownictwa.

 

POŁOŻENIE NIERUCHOMOŚCI:

Nieruchomość położona jest na terenie Gminy Czerwonak, miejscowość Potasze, tuż obok terenów zielonych , lasów Puszczy Zielonki.

Wokół przoduje zabudowa jednorodzinna głównie domy wolnostojące.

Dojazd do nieruchomości asfaltowy, oraz utwardzony.

Pełna infrastruktura znajduje się w Czerwonaku, do 10 minut autem.

W pobliżu także centrum sportowe fitness , oraz basen, korty tenisowe, stadnina koni.

Dojazd do Poznania samochodem  to zaledwie kilkanaście minut.

Środki komunikacji miejskiej autobus oraz szyno bus.

OPIS TECHNICZNY NIERUCHOMOŚCI:

Rzuty nieruchomości wysyłamy e-mailem osobom zainteresowanym na życzenie.

Właściciele nieruchomości włożyli bardzo dużo trudu, pracy i środków finansowych aby dom nigdy ich nie zawiódł pod względem technicznym, np. okna wykonane z aluminium, oczywiście z roletami elektrycznymi, system alarmowy, monitoring, zmiękczacz wody i wiele innych udogodnień i materiałów budowlanych wysokiej jakości.

Szczegółowych informacji udzielamy w trakcie prezentacji, lub też na życzenie drogą elektroniczną.

 

UKŁAD POMIESZCZEŃ :

PARTER :

Wejście do domu oczywiście zaczynamy od wygodnego wiatrołapu z szafą w zabudowie, ale jednym z centralnych punktów domu który ustanawia kierunek poruszania się , jest hol główny ponad 30 m2 z pięknymi nowoczesnymi szklanymi schodami.

Zanim przejdziemy do strefy dziennej, opowiemy Państwu trzech pomieszczeniach które muszą znaleźć się w każdym dużym domu , po pierwsze duże pomieszczenie gospodarcze około 20 m2 w którym dodatkowo zainstalowanie system grzewczy ( piec gazowy z zasobnikami i instalacje do systemów solarnych), kolejne pomieszczenie gospodarcze na sprzęt ogrodowy, rowery, motocykl , lub siłownie łączy się z wygodnym garażem na dwa auta plus inne potrzebna nam rzeczy które możemy właśnie tu przechowywać.

Wracając do części dziennej, z holu głównego kierujemy się do korytarza przy którym znajduje się duża garderoba, łazienka, oraz przestrzenny gabinet z wyjściem na część ogrodową .

Kuchnia o powierzchni 20 m2 , plus spiżarnia wyposażona w meble kuchenne, sprzęt agd wysokiej jakości łączy się z w pierwszej kolejności z holem głównym i salonem.

Drodzy Państwo salon z jadalnią to 62 m2 otwartej przestrzeni, z dużymi przeszkleniami, wyjściem na zadaszony taras i część ogrodową, jest to miejsce w którym czujemy się całkowicie komfortowo , aby to jeszcze polepszyć z salonu za szklanymi drzwiami znajduje się pokój kąpielowy o powierzchni 18 m2 , oraz dwie ustawne słoneczne sypialnie.

PIĘTRO DOMU : to duża łazienka ponad 12 m2 , pomieszczenie techniczne/ garderoba, korytarz oraz piękna sypialnia 25 m2 z narożnikowym oknem z którego widać tereny leśne.

WNĘTRZE DOMU.

Projekt wnętrza domu został wykonany przez zespół profesjonalistów , projektantów architektury wnętrz, materiały bardzo dobrej jakości znanych i cenionych firm włoskich i hiszpańskich.

DZIAŁKA :

Posesja w całości ogrodzona nowoczesnym i stabilnym ogrodzeniem, brama wjazdowa sterowana elektronicznie, furtka, podjazd i podejście do domu i wspaniale utrzymany trawnik  z nawadnianiem z piękna roślinnością, w projekcie przewidziane miejsce na basen.

Miejsce bardzo intymne, część tarasowa bardzo słoneczna.

Drodzy Państwo oferta którą proponujemy skierowana jest do osób które poszukują ciszy , spokoju, dużej  przestrzeni, nowoczesnych rozwiązań ale i też mających na uwadze czas, ponieważ dojazd do centrum miasta Poznań jest bardzo wygodny i szybki.

Uważamy że jest to propozycja która z pewności mile Państwa zaskoczy w trakcie prezentacji i spełni wszelkie oczekiwania.

Zapraszamy na prezentację , nasza firma postara się odpowiedzieć na każde pytanie, pokazując Państwu tą wspaniałą nieruchomość.

Tel 512 427 857 , adres e-mail biuro@imperialhouse.pl

 

 

    IMPERIAL HOUSE Real Estate

    512 427 857

    Kontakt

    Wiadomość została wysłana.