POZNAŃ GRUNWALD ( do wprowadzenia).

wyjątkowy 1 200 000 PLN· Dom (Sprzedaż)

Opis

Drodzy Państwo

Zapraszam do zapoznania się z propozycją sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej w stanie do zamieszkania.

LINK DO FILMU O NIERUCHOMOŚCI: https://bliskopoznania.pl/2020/01/14/ogladamy-dom-na-sprzedaz-120m2-pod-klucz-z-garazem-przytulne-wnetrze-w-stylu-glamour/

 

POŁOŻENIE NIERUCHOMOŚCI:

Nieruchomość położona W POZNANIU DZIELNICA GRUNWALD OS.KWIATOWE.

Na miejscu znajdziecie Państwo pełny dostęp do infrastruktury: żłobki, przedszkola, nowoczesne szkoły podstawowe, także opieka medyczna, apteki, banki, restauracje, markety, , fitness, basen , kluby sportowe (piłka nożna, koszykówka)

NAJBLIŻSZE OTOCZENIE:

To zabudowa jednorodzinna, nowego typu, miejsce bardzo spokojne bezpieczne.

Blisko do obwodnicy i autostrady które znacznie ułatwiają nam dostęp do wielu miejsc i miejscowości w Poznaniu i okolicach.

W pobliżu także tereny zielone, spacerowe.

Dojazd drogą asfaltową , pozbruk.

Pełne oświetlenie.

Komunikacja miejska autobus, tramwaj 10-15 pieszo.

OPIS TECHNICZNY NIERUCHOMOŚCI:

Właściciele domu jak widać na zdjęciach to perfekcjoniści dlatego dom naprawdę  jest doskonale zbudowany i utrzymany w bardzo dobrym stanie.

Materiały użyte do budowy są najwyższej jakości , zwracając mocno uwagę na czynniki energetyczne, dlatego zainteresowanym wysyłam załącznik techniczny na życzenie .Powierzchnia domu to ok. 120 m2

PARTER: wiatrołap, hol główny, wc, kuchnia z jadalnią, przestronny salon z wyjściem na taras i działkę, garaż z przejściem do domu.

PIĘTRO : hol główny, duża łazienka z wydzieloną pralnią, sypialnia rodziców z garderobą i balkonem , pokój gościnny z balkonem, pokój dziecięcy z balkonem.

Rzuty domu wysyłamy na życzenie osobom zainteresowanym.

Działka o powierzchni 294 m2 w pełni zagospodarowana .

Ważny jest fakt że wokół są głównie  domy wolnostojące i bliźniacze.

Drodzy Państwo , zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją domu dla rodziny , domu o idealnym układzie pomieszczeń z reprezentatywnym wyglądem i w znakomitym położeniu , gwarantujemy pełne zadowolenie z prezentacji.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ

Więcej szczegółowych informacji udzielamy na spotkaniu w biurze lub przy prezentacji nieruchomości. Tel 512 427 857 biuro@imperialhouse.pl

 

Cechy obiektu

  Opiekun oferty

  IMPERIAL HOUSE Real Estate

  512 427 857

  Kontakt

  Wiadomość została wysłana.

  Podobne nieruchomości (27)