Poznań – Morasko – Radojewo – Działka 556 m2

679 000 PLN· Działka (Rynek wtórny)

Opis

Zapraszam do zapoznania się z ofertę sprzedaży działki w Poznaniu na Morasku/Radojewie.

 

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki o powierzchni 556 m2, zlokalizowanej na Morasku/Radojewie w Poznaniu. Działka znajduje się na osiedlu jednorodzinnym, co czyni ją idealnym miejscem do budowy wymarzonego domu.

 

Działka posiada dojazd asfaltowy, co zapewnia wygodę i łatwość dostępu. W pobliżu działki dostępne są wszystkie niezbędne media, w tym prąd, woda, kanalizacja i gaz, co pozwoli na komfortowe zamieszkanie.

 

Morasko i Radojewo to urokliwe, spokojne dzielnice Poznania, które oferują wiele atrakcji i udogodnień. W okolicy znajdują się przestronne tereny zielone, parki, place zabaw oraz szkoły i przedszkola. Dodatkowo, w pobliżu znajdują się sklepy, restauracje, centra handlowe i inne miejsca rekreacyjne. Poznański Zamek, Stary Rynek i liczne muzea i galerie są również łatwo dostępne, dzięki dogodnej lokalizacji Moraska/Radojewa.

 

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani tą atrakcyjną działką na Morasku/Radojewie, proszę o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji lub umówienia się na spotkanie w celu obejrzenia nieruchomości. Jestem do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiem na wszelkie pytania.

    Opiekun oferty

    Kontakt

    Wiadomość została wysłana.

    Podobne nieruchomości (10)