Rokietnica – Mieszkanie 74 m2 w centrum osiedla

489 000 PLN· Mieszkanie (Rynek wtórny)

Opis

Zapraszam do zapoznania się ofertą sprzedaży 74-metrowego mieszkania. Takie 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim czeka na nowych właścicieli w centrum Rokietnicy.

Sprzedażą zajmuje się biuro nieruchomości Imperial House.

Posiada bardzo dogodną lokalizację – z dala od ruchliwej szosy, w centrum spokojnego osiedla, a jednocześnie całkiem blisko centrum. Szybki dojazd do Poznania zapewnia natomiast bliskość węzła S11 – zachodniej obwodnicy miasta.

Mieszkanie usytuowane jest na piętrze 2-lokalowego domu o nowoczesnej stylistyce.

Na 74-metrowe mieszkanie składają się:
– duży salon z aneksem kuchennym (ponad 30 m2) i wyjściem na zadaszony balkon (6,55 m2)
– sypialnia z garderobą (10 + 4 m2)
– łazienka (około 7 m2)
– osobna garderoba (około 6 m2)

– korytarz (4,5 m2)


Dodatkowo na dole znajduje się wiatrołap z możliwością zabudowania dużą szafą oraz mały schowek pod schodami.

We wszystkich pomieszczeniach rozprowadzone ogrzewanie podłogowe. Ogrzewanie za pomocą pieca gazowego. Budynek podłączony do kanalizacji. W oknach opuszczane elektrycznie rolety zewnętrzne.

Przed budynkiem 2 miejsca parkingowe wyłożone kostką brukową.

W Rokietnicy są liczne punkty handlowo-usługowe (m.in. Żabki, Biedronka, Chata Polska, Dino i Lidl), a także szkoły, przedszkola, żłobki i ośrodek zdrowia.

Rokietnica wchodzi w skład tzw. aglomeracji poznańskiej. Bardzo szybko można się stąd dostać do centrum Poznania pociągiem – do dworca Poznań Główny 20 minut. Przez Rokietnicę przebiega bowiem linia kolejowa Poznań-Szczecin o dużej częstotliwości kursów składów pasażerskich (odcinek włączony do systemu Poznańskiej Kolei Metropolitalnej).

Rokietnica posiada też zintegrowany z Poznaniem system transportu autobusowego. Bezpośredni autobus dojeżdża stąd w ok. 40 minut do węzła przesiadkowego Poznań-Ogrody.

Z kolei dojazd samochodem do Poznania bardzo ułatwia znajdujący się w Rokietnicy (ok. 2 km od domu) wjazd na trasę S11 – zachodnią obwodnicę miasta. Do granic miasta 7 km, do samego centrum ok. 20 km.

Dużym atutem tej lokalizacji jest też bliskość w sporej części zalesionego Obszaru Natura 2000 Dolina Samicy, Jeziora Pamiątkowskiego i Kierskiego. W okolicy sporo tras idealnych na wycieczki rowerowe i piesze. Ok. 10 km do kompleksu basenów Tarnowskie Termy.

Zapraszam na prezentację mieszkania!

    Opiekun oferty

    Kontakt

    Wiadomość została wysłana.