Skórzewo DOM WOLNOSTOJĄCY 150m2 + garaż 20m2

949 000 PLN· Dom (Rynek wtórny)

Opis

Zapraszam do  zapoznania się z bardzo ciekawą propozycją sprzedaży domu WOLNOSTOJĄCEGO w Skórzewie

z odrębnym garażem wolnostojącym.

POŁOŻENIE NIERUCHOMOŚCI:

Miejsce które proponujemy to SKÓRZEWO. Gmina Dopiewo odznacza się kilkoma ważnym aspektami przede wszystkim dba o mieszkańca, ciągle mocno rozwija się infrastruktura, na miejscu są przedszkola, szkoły, basen, hale sportowe, restauracje, banki, galerie, place zabaw dla najmłodszych, pełne oświetlenie, drogi i chodniki, wszystko co nam potrzebne do wygodnego życia. Dojazd do centrum Poznania samochodem zajmuje około 15 minut. Dodatkowo istnieje możliwość korzystania z obwodnicy , która znacznie ułatwia nam dostęp do każdej części Poznania. Środki komunikacji miejskiej to autobus oraz pociąg.

NAJBLIŻSZE  OTOCZENIE:

Najbliższe otoczenie to głównie zabudowa jednorodzinna

OPIS TECHNICZNY NIERUCHOMOŚCI:

Powierzchnia domu to około 150 m2 na które składają się następujące pomieszczenia :

  • Parter : Wiatrołap, hol główny, salon z kominkiem z funkcją grzania również drugiej kondygnacji, oddzielna kuchnia, łazienka, spiżarnia, gabinet.
  • Pietro : 3 sypialnie w tym jedna z balkonem, garderoba i łazienka.

Działka około 620 m2 , liczne nasadzenia dające intymność przy spędzaniu czasu  na zewnątrz budynku. Całość spójna i przyjemna dla oka. Położenie działki jest niepowtarzalne, cichy i spokojny zaułek w otoczeniu zieleni, sama ulica przed domem mało uczęszczana.

Zapraszamy na prezentację.

Więcej szczegółowych informacji udzielamy na spotkaniu w biurze, lub przy prezentacji nieruchomości.           Tel 662-006-590.

    Opiekun oferty

    Kontakt

    Wiadomość została wysłana.