SOŁACZ – lokal w kamienicy + 3 miejsca parkingowe

699 000 PLN· Kamienica (Rynek wtórny)

Opis

Drodzy Państwo Zapraszam do zapoznania się z ciekawą propozycją sprzedaży  mieszkania w Poznaniu w dzielnicy Sołacz.

POŁOŻENIE NIERUCHOMOŚCI:

Nieruchomość położona w Poznaniu ul. Nad Wierzbakiem (Sołacz) zdoskonale działającą siecią połączeń autobusowych oraz tramwajowych. Na miejscu lub w najbliższym sąsiedztwie pełna infrastruktura miejska: żłobki, przedszkola, nowoczesne szkoły podstawowe, także opieka medyczna, apteki, banki, restauracje, markety itp.

NAJBLIŻSZE OTOCZENIE:

To głównie  zabudowa jednorodzinna, wielomieszkaniowa, park sołacki jako idealne miejsce na spędzenie czasu na świeżym powietrzu. Jedna z najbardziej prestiżowych dzielnic w Poznaniu gwarantująca szybki dojazd lub nawet dojście do centrum Poznania

OPIS TECHNICZNY NIERUCHOMOŚCI:

Powierzchnia nieruchomości to ok. 87 m2, nie wymaga żadnego wkładu finansowego. Mieszkanie przeszło kilka lat temu gruntowny remont wraz z całkowitą wymianą instalacji elektrycznej i wod-kan. Lokal godny polecenia, czysty, zadbany. Niewątpliwym atutem jest duży przestronny salon z otwartą kuchnią z możliwością jej zamknięcia, 2 duże sypialnie, łazienka z oknem oraz 3 miejsca parkingowe na wyłączność znajdujące się na podwórku za bramą otwieraną na pilota.

Do mieszkania przynależy piwnica.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ

Więcej szczegółowych informacji udzielamy na spotkaniu w biurze, lub przy prezentacji nieruchomości. Tel 662 006 590

    Opiekun oferty

    Kontakt

    Wiadomość została wysłana.

    Podobne nieruchomości (15)