Willa z pompą ciepła z malowniczym sąsiedztwem

689 000 PLN· Dom (Rynek pierwotny)

Opis

Imperialhouse ma przyjemność zaprezentować Państwu propozycję sprzedaży domu jednorodzinnego dwulokalowego w stanie deweloperskim w miejscowości Potasze.

Nowoczesna bryła willi miejskiej o dwóch pełnych kondygnacjach (bez skosów na piętrze) czyni nieruchomość niezwykle atrakcyjną.

NAJBLIŻSZE OTOCZENIE:

To zabudowa jednorodzinna, nowego typu, miejsce bardzo spokojne i bezpieczne.

OPIS TECHNICZNY NIERUCHOMOŚCI:

Dom budowany jest z najwyższej jakości materiałów, załącznik techniczny przygotowany przez kierownika budowy przesyłamy na życzenie osobom zainteresowanym.

Lokal wyposażony jest m.in. w pompę ciepła (ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni mieszkalnej parteru oraz w górnej łazience), okna trzyszybowe z roletami zewnętrznymi na obu kondygnacjach.

Powierzchnia domu to ok. 127 m2, na która składają się m.in. salon z jadalnią, kuchnia, 4 sypialnie na piętrze, garaż i dwie łazienki. (dla zainteresowanych przesyłamy rzuty, plan zagospodarowania terenu oraz załącznik techniczny lokalu pocztą elektroniczną)

SERDECZNIE ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ

Szczegółowych informacji dotyczących nieruchomości udzielam na spotkaniu w biurze, lub przy prezentacji nieruchomości. Pragnę poinformować, że jestem do Państwa dyspozycji, jednakże w dobie pandemii wdrożyłem nadzwyczajne środki ostrożności aby bezpiecznie przeprowadzić transakcje kupna/sprzedaży.

Przeprowadzam formalności oraz prezentacje nieruchomości całkowicie on-line(jeśli jest tak konieczność).
Dodam, że jestem z Państwem przy każdym etapie transakcji.

Cechuje nas miła i sprawna współpraca

Nasze biuro Imperialhouse gwarantuje bezpieczeństwo transakcji, kompleksową oraz profesjonalną obsługę kredytową i notarialną.

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

W razie jakichkolwiek pytań, serdecznie zapraszam do kontaktu 502 602 295

    Opiekun oferty

    Kontakt

    Wiadomość została wysłana.