Willowy Przestrzenny w Swarzędzu

1 850 000 PLN· Dom (Rynek wtórny)

Opis

Drodzy Państwo

Zapraszam do zapoznania się z propozycją sprzedaży pięknego dużego domu położonego w bardzo atrakcyjnym miejscu.

POŁOŻENIE NIERUCHOMOŚCI:

Nieruchomość położona w Swarzędzu, zaledwie kilkaset metrów od centrum, w bezpośrednim sąsiedztwie Poznania z dojazdem dwupasmową drogą szybkiego ruchu.

Na najbliższej okolicy znajdziecie Państwo pełny dostęp do infrastruktury: żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe i gimnazja, także opieka medyczna, apteki, banki, restauracje, markety itp. Wszystko to, co jest nam potrzebne do wygodnego życia.

NAJBLIŻSZE OTOCZENIE:

To zabudowa jednorodzinna, wille mieszkaniowe.

OPIS TECHNICZNY NIERUCHOMOŚCI:

Dom zbudowany w 2012 roku , mur wykonano z szczelinowej cegły ceramicznej, dom solidnie ocieplony, otynkowany w systemie Caparola, dachówka ceramiczna karpiówka ułożona w łuską, wszystkie okna PCV Foris w systemie pięciokomorowym (bez kadmu i ołowiu), bardzo solidne drzwi wewnętrzne pod specjalne zamówienie, dom w całości z myślą o własnych wysokich wymaganiach co do standardu życia.

Powierzchnia domu to ok. 500 m2 na które składają się następujące pomieszczenia:

 • PARTER: część dzienna z ogromnym salonem (ok. 50 m2), piękna duża kuchnia (całkowicie umeblowana w oryginalny sposób), jadalnia także z widokiem na część ogrodową, która łączy się w naturalny sposób z przestrzenią salonu, z dużym kominkiem z płaszczem wodnym, w centralnej części wyjście na duży taras, łazienka, następnie kotłownia (piec Buderus z zasobnikiem wody, wyposażony w 3 systemy wytwarzania ciepła), duży dwustanowiskowy garaż, pomieszczenie gospodarcze.
 • PIĘTRO: hol główny, łazienka, duże cztery sypialnie, z czego jedna z garderobą i indywidualną łazienką. Istnieje możliwość przebudowy jednej z sypialń na kuchnię, dzięki czemu możemy zyskać niezależne duże mieszkanie na piętrze.
 • PIĘTRO II: cała otwarta przestrzeń drugiego piętra pozostawiona do indywidualnej aranżacji, bez ścianek działowych i wyodrębnionych pomieszczeń. Możliwość utworzenia strefy rekreacyjnej, treningowej lub kolejnego niezależnego mieszkania.
 • DODATKOWO : dwie bramy wjazdowe i furtka wejściowa sterowane elektrycznie, z pilota z systemem domofonowym Fermax. Budynek zabezpieczony i kontrolowany przez system alarmowy Satel.

Wnętrze domu bardzo wyjątkowe, duże przestrzenie i ciekawy styl wykończenia, dużo praktycznych rozwiązań. Ogród niewymagający dużego nakładu pracy, nieduży ale bardzo funkcjonalny.

Proponujemy Państwu nieruchomość która ma wiele zastosowań:

– dom może być w łatwy sposób, po małych przeróbkach wewnętrznych powiększony o dodatkową ilość niezależnych pomieszczeń gdzie można ulokować nawet do 3 rodzin, w sposób całkowicie niezależny.

Nieruchomość nie wymaga żadnego wkładu finansowego.

Dom godny polecenia, czysty, zadbany i gustownie wykończony.

DZIAŁKA:

Działka o powierzchni 500 m2, miejsce bardzo przyjemne i ustronne.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ

Więcej szczegółowych informacji udzielamy na spotkaniu w biurze, lub przy prezentacji nieruchomości.

Tel 601 685 766                  marek@imperialhouse.pl

  Lokalizacja

  Opiekun oferty

  Kontakt

  Wiadomość została wysłana.