Wykwintna POSIADŁOŚĆ jak z folderu w okolicy Wronek

3 000 000 PLN· Dom (Rynek wtórny)

Opis

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży niezwykłej posiadłości dopracowanej do perfekcji pod każdym względem, NOWOCZESNEJ pod każdym względem, wybudowanej i wykończonej z najwyższej jakości materiałów.

Poniżej tylko kilka z atutów nieruchomości:

– rekuperacja

– klimatyzacja

– fotowoltaika

– pompa ciepła

– technologia budowy – mur 3 warstwowy

– marmurowy kominek

– drewniane okna

– podłogi z deski dębowej

Adres nieruchomości skierowany jest dla ludzi, którzy chcą zamieszkać w spokojnym miejscu blisko natury, która jest częścią tej niezwykłej posiadłości, gdzie na codzień można współgrać z doskonałym otoczeniem w obrębie naszej własności.

Liczne nasadzenia, wszechogarniająca zieleń, trawnik użytkowy z nasadzeniami drzew o charakterze parkowym z systemem podlewania oraz staw z dzikim ptactwem i szereg innych udogodnień może codziennie pozytywnie oddziaływać na mieszkańców rozkoszujących się naturą, ale także szeregiem dóbr w postaci stajni ok. 108m2, garażu o powierzchni 72 m2, czterostanowiskowej wiaty parkingowej 108m2, niespełna 200m2 stodoły oraz wytyczonym miejscem przeznaczonym pod kort tenisowy.

Wszystkie te elementy czynią nieruchomość niezwykle atrakcyjną i wyjątkową, wybijającą się zdecydowanie ponad przeciętną.

Projekt domu dostosowany został do tego niezwykłego miejsca i dopracowany w każdym calu, a wykończenie wnętrz poparte zostało materiałami z najwyższej półki.

Znajdują się tu salon z marmurową płytą wejściową, w którym znajdziemy lampy Martinez Eichholz i kominek z portalem marmurowym, część salonu stanowi okazała kuchnia ze sprzętami najwyższej jakości (ekspres kawowy i piekarnik firmy Miele, zlew Villeroy & Boch, płyta indukcyjna SMEG, blaty z konglomeratu kwarcowego i lodówka samsung food showcase). Z kuchni przechodzimy do kolejnej kuchni, roboczej z częścią spiżarni i zapleczem dla mediów.

W domu znajdziemy także 2 łazienki, w pierwszej z nich baterie firmy GESSI, prysznic deszczownica ZAHNDER umywalka z konsolą, wc oraz lustro firmy NOKEN Porcelanos, ścianka oddzielająca cześć wc od prysznica wykonana z płyt marmurowych, plytki nero marquina, w drugiej natomiast, która stanowi łazienkę prywatną do jednej z sypialni znaleźć możemy ściany – STIUK oraz  spiek kwarcowy, blat z konglomeratu kwarcowego białego, baterie ADAMS PALAZZANI i wannę z  umywalką MARMORIN.

Dom przestronny o wysoko posadowionym stropie, dzięki czemu możemy czuć się we wnętrzu jeszcze przestrzenniej. Duże przeszklenia zapewnione przez drewniane okna wysokiej jakości dają dużo oddechu, który z kolei zagwarantowany jest przez rekuperację firmy Zehnder.

Nieruchomość zbudowana z trzywarstwowego muru z cegły silki 24 cm, pustki 3 cm i ocieplenia styropianem 24 cm, wizualny efekt zwieńczony jest cegłą klinkierową formowaną ręcznie od MANUFACTY. Znakomitą izolację domu wspiera system ogrzewania dowodzony przez pompę ciepła firmy DIMPLEX o mocy 8,5KW, która dzięki fotowoltaice od firmy SOFAR o mocy 9,5KW czyni ogrzewanie praktycznie darmowym.

Jeśli są Państwo zainteresowani rozkładem pomieszczeń, prezentacją lub innymi szczegółami dotyczącymi oferty zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu 662-006-590 lub email.

    Opiekun oferty

    Kontakt

    Wiadomość została wysłana.